Tanie strony internetowe – firma w Szczecinie

Dzisiaj przedsiębiorcy nie zastanawiają się już nad tym czy warto posiadać stronę firmową w internecie. Obecnie każdy kto aktywnie zabiega o klientów musi mieć swoje miejsce w sieci. Dotyczy to nie tylko dużych przedsięwzięć, ale także całkiem małych jak lokalny sklep spożywczy. Internetowa wizytówka przysłowiowego warzywniaka także spełni swoje zadanie i poinformuje potencjalnych klientów o tym gdzie mogą zakupić zdrowe produkty. Gdzie zatem w Szczecinie udać się w celu zdobycia strony internetowej ?Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta. Po pierwsze – w Szczecinie bardzo dużo firm oferuje swoje usługi, a po drugie to wszystko zależy od wielkości i skomplikowania potrzebnej witryny. W tym artykule chciałbym przedstawić propozycję stworzenia najprostszej wizytówki dla firmy lokalnej z niewielkim budżetem na takie cele reklamowe. Takie rozwiązanie jest chyba obecnie najpopularniejsze.

Małym, usługowym firmom operującym na ograniczonym terenie z powodzeniem wystarczy niewielka strona opisująca zakres działań oraz zawierająca dane teleadresowe. Przy rosnącej popularności urządzeń mobilnych to jest samo sedno sprawy. Estetycznie wykonana, zawierająca fotografie wykonanych usług lub oferowanych produktów w idealny sposób spełni swoje zadanie. Zainteresowane osoby trafiające za pomocą wyszukiwarki na taką stronę znajdą to czego potrzebują. Dodatkowym rozszerzeniem tej propozycji mogą być połączone odpowiednie profile społecznościowe, które jeszcze bardziej zwiększą zasięg reklamy.

Taka, wyżej przedstawiona wizytówka może kosztować niewiele więcej niż 100 zł netto – zależnie od rozbudowania. Bardzo chętnie pomożemy w tym zakresie. Działamy na terenie Szczecina i województwa Zachodniopomorskiego. Osoby zainteresowane mogą się kontaktować – mail  : [email protected]  lub telefon 602 799 890.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *